Multisigned od 9ti

20. března 2015 v 20:36 | spacedaniel |  MULTISIGNED
Nový úlovek-multisigned-mnohapodpis. Tentokrát s 9ti kosmonauty resp. jejich autogramy. A zde co jméno to legenda kosmonautiky a bezesporu kus historie,které napsali. Bohužel ze zmíněných 9ti legend dnes žijí pouze dva, kteří jsou zde podepsaní. Neúprostný čas ukrajuje ze všeho. Žijící pan Bykovskij a Gorbatko., jsou již pánové v letech ,kdy kde se objeví budí zaslouženou úctu a respekt. Já jsem se měl možnost a tu čest sejít pouze s jedním-panem Bykovským. Skromný,tichý člověk. Velmi populární je například v bývalém tzv. východním Německu, ale samozžejmě i v celém Německu je rychle poznáván. Pan Gorbatko byl dokonce minulý rok hlavním hostem na výstavě potravinových produktú, kdy byly vastaveny i vzorky kosmické stravy. Podle vyprávění je také velmi vstřícný pokud vidí slušné vystupování rád se rozpovídá o všem možném. Bohužel tak tomu bylo velmi poskromnu v případě USA astronauta Ch.Dukeho v posledních dnech. Naší komunitu rozhodně bude velmi zajímat, kdo pokazil možnost se s Dukem třeba setkat a krátce pohovořit a v rámci možností jej také požádat o jeho autogram. Ale zpět k této obálce, na kterou se nyní díváte .

Popovič Pavel Romanovič
Sarafanov Gennadij Vasiljevič
Ďomin Lev Stěpanovič
Sevasťjanov Vitalij Ivanovič
Gorbatko Viktor Vasiljevič
Rukavišnikov Nikolaj Nikolajevič
Bykovskij Valerij Fjodorovič
Šonin Georgij Stěpanovič
Chrunov Jevgenij Vasiljevič

Druhým úlovkem se múže zdát stejná položka právě zde :-) Ve skutečnosti je a není to pravda. Stejní kosmonauti na stejné obálce, ale přeci malá změna. Doplněno o autogram kosmonauta Klimuka.
....to byla identifikace......a ještě náhled na originál
No a to je pro dnešek všechno. Na cestě do sbírky jsou i jiné autogramy z oblasti kosmonautiky., ale chce to čas. Kdo budete trpěliví a vrátíte se zde, pak jistě na zprávu o novince narazíte :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama