odznak INTERKOSMOS

1. června 2013 v 22:21 | spacedaniel |  MEMORABILIA
Abychom nezapomněli i na odznaky. Tak trochu jsem pozapomněl na tuto rubriku svého blogu. Tak tedy po dlouhé době jeden z nich. V rámci tzv, programu Interkosmos vzlétka i naše země tehdejší Československá socialistická republika do vesmíru. Svého vyslance v podobě kosmonauta V.Remka tak učinila jako první. Vzniklo několik odznaků jako propagace tohoto letu a připomínku této události. Jeden z nich se mi podařilo za cca 10 korun českých získat na burze kuriozit v Ostravě. Odznak sice popravdě skončil v plechové krabičce., mimojiné mezi ostatními jinými.,ale..........Ale i tak dělá radost a doplnuje sbírku. Tak trochu zústal opomenutý v případě jisté výstavy ku příležitosti 35. výročí letu Sojuzu 28.
No nevadí,asi nebude jediná příležitost. Ostatně tento blog alespoň tak trochu vše vynahrazuje.
............a taky abych nezapomněl. Upoutávka na sběratelský blog. Blog pro všechny sběratele ,kteří jen trochu projeví svůj zájem pod přezdívkou něco a cokoliv napsat a nebo se i pochlubit. Ten blog je pro všechny z vás co tady chodíte. Nebudu dělat rozdíl jestli jste z naší republiky,Polska,Německa,Anglie,Austrálie,Koree a kdoví odkud ještě . Jestli do toho nového blogu chcete přispívat, pak jistě všichni okolo budou mít radost. Pokud chcete, a máte chuť se pochlubit a nebo napsat o svém sbírání kosmonautiky neváhejte mne kontaktovat:
....................................a kde najdete tento nový sběratelský blog? Tady na tomto odkaze přeci:

Nemusíte se stydět a nebo ostýchat., někteří vaší kolegové již tam jsou a přispěli., pokuste se je následovat a utvořme mezinárodní blog sběratelú. Sběratelů,které spojuje jejich společné hobby a zájem-jejich životní a srdeční záležitost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama