100 Geroev Kosmosa

14. října 2012 v 21:48 | spacedaniel |  Knihy a publikace
Nyní vás chci seznámit s další součástí sbírky. Jsou to knihy a ty také se snažím řadit do této rubriky. Jednou z nich je nyní představovaný "kousek", který do sbírky doputoval jako dar. Je to vlastně brožůrka ruské produkce. Jmenuje se "100 Geroev Kosmosa". Tato maličkost má rozměry : na délku 22cm.,na šířku : 15 cm a svou tlouštku má pouhých 7mm. Přesto stojí za to!!!!!!!!!!!
Vše drží pohromadě kroužková vazba.
100 Hrdinů vesmíru. Mnohým asi napoví tento název o čem tato brožůrka je. Je to velmi pěkně ucelený seznam - publikace o prvních lidech letících do vesmíru.
A také , aby jste rozuměli , je to publikace zachycující jen kosmonautiku ruskou a tedy kosmonauty made in Ruska. Je to jistá a účelová propagace, ale jistě pokud si zapamatujete titulní stranu pak silně doporučuji.
. Svým obsahem představuje ucelený přehled o první stovce ruských kosmonautů. Vždy je přiložená fotografie a u kosmonautů,kteří již nežijí je přetištěn podpis. Znamená to ,že například pokud jste také sběratel můžete například do této knihy doplňovat autogramy těch kteří žijí a se kterými se setkáte na svých cestách za kosmonautikou .
a několika stránkami-skeny vás alespon stručně provedu touto knihou.
Sami vidíte, že příležitostí kam se podepsat....je mnoho. Jen prostě využít příležitosti:-)
Záznamem o kosmonautovi Kotovovi první stovka končí-proč? Protože publikace vyšla v roce 2008 v nákladu cca 3000 kusů. Snad možná vašla rozšířená verze ?
Pro vaší představu jak je brožůrka útlá
.......................a černá stránka na závěr..............černá je ta barva vesmíru a nekonečna. Brzo Vám představím další knihu z mé sbírky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Verča♥TVD♥ | Web | 14. října 2012 v 21:54 | Reagovat

moc hezká knížečka :-)

2 Jakl | E-mail | 22. prosince 2012 v 21:06 | Reagovat

Dane-dobrá kniha,už mám několik podpisů a to z ASE Praha 2009 a poslední je GorbATKO.
jIRKA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama