ASE2009-Prunariu D.Dorin

5. září 2011 v 19:24 | spacedaniel |  Photographs Spacedaniel
Dnes se v poštovní schránce objevila poštovní zásilka. Vlastně nic nového,mimořádného to se stává každým dnem mnoha z Vás. Také jsem tento dopis i přijal . Doma mi pomaličku začalo docházet co v obálce bude......:)
Poštovní razítko a známka hodně napověděla.

.....................odesláno 010911.....c14888-Bucuresti.....známka-Romanien. Ha z Rumunska odpověď.,protože jsem získal mou obálku-resp. odpověď v mé obálce. Vysvětlím. Pokud posílám vlastní fotografii na podpis posílám ji ve velké obálce,a uvnitř s nadepsanou obálkou. Přesněji na místo odesílatele je moje adresa., na místě adresáta je mnou-rukou nadepsaná adresa také-takže obálka již nikde podle všech pravidel by neměla zabloudit. No ta se mi vrátila zpátky.,takto s obsahem,který jsem již tušil.
Po otevření jsem si jen povzdechl ,ale jsem spokojený uf uf uf. V obálce jsem našel právě předem poslaný a popisovaný obsah. Po návštěvě z ASE 2009 jsem vytahal jednotlivé fotografie z pamětové karty fotoaparátu . Hovořím o záběrech, kde jsem se po předchozím souhlasu s osloveným kosmonautem vyfotografoval. Mezi těmito momentkami byl i Rumunské kosmonaut-interkosmonaut Dumitru Dorin Prunariu.
To, že nyní odpověď přišla,přikládám tomu, že kosmonaut se ocitl konečně doma, a začal vyřizovat svou korespondenci. V současné době se tento kosmonaut pohybuje po Moskvě v Rusku. Koná se tam od 5-9.92011 nový ASE kongres 2011, a patronem tohoto setkání v Ruské federaci, stejně tak jak tomu bylo u nás, kde patronát vedl náš kosmonaut V.Remek. Ostatně i tento kosmonaut je na tomto setkání.
V mé žádosti o autogram byla ještě jedna fotografie . Podpisem kosmonauta Prunariu tak byl dán základ vzniku nového multisignetu-tedy mnohapodpisu na tomto materiálu. Jde o pohled do kokpitu kosmické lodě Sojuz T-6 z letecko-kosmického musea na Le Bourget /Paříž-Francie. Zvolen byl záběr tohoto druhu,protože je neutrální a velmi dobře se zde budou hromadit autogramy kosmonautů a snad i astronautů,kteří na jakémkoliv Sojuzu vzlétli do vesmíru.
Obě fotografie byly podepsány 22.08.2011.,odeslány 1.9.2011 z pošty v Bukurešti a žádost o autogram poslána v roce 2009. :-)) tedy jistý pokrok v čase na odpověď, na jedné z uvedených fotografií jsem našel nalepený i lísteček se vzkazem:
.................a to hovoří za vše,ale jsem rád tomu,že uvedené materiály mám.

Stimate domn.,
Va doresc o zi minunata. Ea aparţine să vă mulţumesc pentru marea mea bunătate şi dorinţa. Apreciez un autograf, un moment al reuniunii noastre de la Praga.
Noroc, sănătate şi mult succes
Daniel

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:18 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama