Jak ten čas letí pane Hermaszewski

21. června 2011 v 22:42 | spacedaniel |  COSMONAUT
hermPolski

.........................o ano jak ten čas letí..................už jednou jsem zde psal ,že nás čas a věk po svém "deformuje". Stárneme,to není nic tak převratného a není to novinka. Přesto by nebylo na škodu ukázat naše populární obličeje-kosmonautů a astronautů.......Jací byli a jací jsou. Čas od času jací byli. Pevně doufám, že vám obrázky pomohou., hlavně s tím rozpoznat osobnosti o kterých zde píšu a představuji. Přiznejte si sami,kdo a kolik kosmonautů a astronautů jste schopni poznat, při snaze získat jejich autogram do své sbírky-pravda je ta,že je to leckdy velký oříšek-ba spíše přímo ořech kokosový.
No a tak tedy dnes se podíváme na to jak vypadal kdys- kosmonauta Polski-Rzeczi pospolitej ludovej pan Miroslaw Hermaszewski. Vrchní obrázek černobílý pochází z internetu. Mladík ,že ....? Další snímky už ukazují jednu a tu samou osobnosti v roce 2009. Někteří z Vás ví, že takto jej bylo možné vyfotografovat v Praze 2009 ASE. A přesněji to je ta barevná fotografie umístněná vlevo. Vpravo je fotografie-resp. její výřez z roku tohoto a tedy 2011 . Pořídil jsem jí v Polském městě Krakow, ale o tom jsem už tady psal.
Snad již jen poznámka na konec...Obličej tohoto svérázného kosmonauta lze poznat vcelku jednoduše a nemělo by dělat problémy jej poznat například zasedlého v sále popsluchačů.,pravda trochu přibral ,avšak svůj humor si ponechal :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama