Moje velké díky přátelům.....

7. května 2011 v 10:38 | spacedaniel |  Ostatní
Moje poděkování
Také abych nezapomněl……musím poděkovat jistým lidem, za překvapení,které pro mne připravili. Tak za prvé mé poděkování patří panu Antonínu Vítkovi, za to, že byl tak ochotný a daroval mi tiskoviny z dob historie kosmonautiky. Vše psáno v ruštině….J) a tak si hodně připomenu tento jazyk,kterým jsme se zabývali v základní škole a učilišti intenzívně a povinně. Mám tedy nyní co dělat a studovat.
antonvítokDalší poděkování patří panu Pavlu Toufarovi. Spisovateli a publicistovi v jedné osobě-jistě mnozí velmi dobře znáte. Tady našly všechny materiály od pana Vítka dočasné útočiště, než se vymyslel způsob jak se dostanou ke mně. Zde byly materiály opatrovány a uloženy jako v bavlnce. Nastala doba a správný čas kdy se materiály dopravily ke mně-resp. na půl cesty-do Bohdaneče a setkání KNP2011.
toufPelčák
Tuto úlohu na sebe převzal můj kolega Luboš Novák z Prahy. Ten byl tak laskavý, že mi materiály dopravil na setkání KNP2011. Hurá.
luboNovákDodatkem mi kolega "ve zbrani" sběratelské dovezl i jakýsi bonus, Předán mi byl do rukou vlastních a pocházel opět od pana Pavla Toufara. Ten mi již o tom psal krátce,než jsem dorazil do Bohdaneče. Vše co jsem našel v předané obálce velmi velmi souvisí s laskavostí a vstřícností pánů Toufara a pana ing. Oldřicha Pelčáka . Nebudu dlouho napínat…….v obálce byla barevná fotografie s podpisem a věnováním kosmonauta -záložníka(náhradníka) Maďarského kosmonauta B.Farkase-Magyiari Bély. Já obou veleváženým pánům giganticky děkuji. Velikou radost vše způsobilo a velmi si všeho co pro mne udělali vážím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama