MIX na obálce

8. března 2011 v 9:12 | spacedaniel |  MULTISIGNED
Další "kořistí" sbírky se stala obálka s autogramy kosmonautů. Vcelku se mi zdálo docela jednoduché na první pohled identifikovat,kdo se na tomto materiálu podepsal. Ale, ale ouha jeden autogram je tak trochu ořechem. Tedy resp. mohu jen tušit a nebo odhadovat kdo to je. Stejně tak a nebo onak -tedy jak to tedy je,stále nad identifikací autogramu je stále otazník. Pokud někdo z vás,kteří zde chodíte pravidelně budete vědět,kdo to je .....koho to je autogram-neváhejte a napište. Reagovat můžete na @mail a nebo přímo nechat vzkaz na těchto stránkách. Už nyní jsem zvědavý na vaše názory .
mixSDcovera
Jde o autogram s označením čísla 4. Pro lepší přehled ještě pro Vás,kdo se chtějí podílet na identifikaci detail tohoto autogramu. Kdo to tedy je podepsaný,který kosmonaut ?
whoiswho
Po návratu z práce jsem šel zkontrolovat svůj blog....a co nevidím,jeden komentář k tomuto materiálu. Kolega sběratel se ozval,a ostražitým okem hned poznal.....a já zcela zapomněl jednoho ruského kosmonauta konfrontovat. Správně našel, a poznal autogram kosmonauta A.N.Balandina ., kolega pan Staněk Jiří. Pane kolego klobouk dolů a mnohokráte děkuji za Vaší lví pomoc. Na jeho stránky sbírky se můžete podívat díky tomuto odkazu :
.............jak jsem jen mohl zapomenout:-))
identifBalandin
Snad k této "směsce" autogramů kosmonautů někdo přibude., ale to ukáže čas. Ještě jednou pane Jiří moooooc děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka | Web | 8. března 2011 v 18:13 | Reagovat

Zdravím, jasný podpis Alexandra Balandina. Jinak tedy zajímavá "směska" kosmonautů :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama