Sojuz TMA 14

2. července 2010 v 22:23 | spacedaniel |  My Soyuz TMA
tma14
Do sbírky se "zatoulala fotografie a FDC obálka s autogramy kosmonautů a astronautů ., a jednoho turisty. Turista Ch.Simonyi se tímto letem dostal zatím jako jediný turista podruhé do vesmíru...........až mu to "zakázala" jeho manželka. No uvidíme na kolik fascinace vesmírem ještě zacloumá tímto bezpochyby ambiciózním a vytrvalým člověkem. Pokud by šlo o mne, pak mu držím palce ,aby jeho drahá polovička oměkla a povolila alespon ještě jeden let tam nahoru.
Sdělil jsem, že je ve sbírce také FDC obálka. Pravda pěkně vyhotovená, a co více těší dvakrát. Je zde podepsaná jak tzv. hlavní posádka tohoto letu Sojuzu TMA 14, tak i záložní.
tma14det
Takže zde je obálečka jak vypadá v celku. Je graficky pěkně vyhotovená, ikdyž věřím, že se najde rýpala,kterému se líbit nebude. No proti gustu, žádného dišputátu.
tma14FDC12det
Tak a zde se díváte na autogramy posádky Sojuzu TMA 14. Je to respekt.výřez ze stejné obálky. Posádka tvoří hlavní motiv FDC. A ten vedlejší je záložní posádka:
tma14FDC13
M.Surajev-S.Walker-E.Dyson-autogramy autentické. Je to právě materiál, kterého si cením dost.,protože na jednom a tom samém je jak hlavní posádka tak záložní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama