Gibson Robert Lee, "Hoot"

26. dubna 2010 v 23:06 | spacedaniel |  ASTRONAUT
Toto je sběratelká kartička staršího data. Kdysi vycházel seriál o kosmu v časopise DORKA. Doprovázela jej karikaturní část a ta se mi líbila. Jen jsem jaksi nevěděl jak jí využít. Později začalo jakési tušení a ještě později nápad k využití. Tím je právě zde ukázaná sběratelská karta. To proto, aby sbírka nebyla tak jednotvárná ,strojená a dokonce se podobající jiným......snad právě proto jsem chtěl mít ve sbírce něco co jiný nemá. V tom se chci také odlišovat. Budovat sbírku,která je alespon z části jiná něž ostatní, a snaží se být přitažlivá.
Nechybí v ní však materiály,které pocházejí z archívní litografické části výrobou made in NASA. Takže i autogram astronauta Roberta Gibsona na litografii NASA mám a nyní se také na něj můžete podívat.
..............mimo litografie se podařilo díky mojemu kolegovi získat i autogram na pauzovacím papíře. Jako mladému začínajícímu sběrateli jsem dal překreslené schéma hydraulického systému Space Shuttle. Překreslil jsem jej z časopisu L+K a byl součástí sbírky o technických podrobnostech letu STS. Jaké bylo překvapení,když mi toto překreslené schéma vrátil jednoho dne zpátky a hle podepsané. Patrik bude vědět o koho jde.........a tak děkuji i jemu, že se takový přírůstek zrodil. Také toto schéma zde můžete vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama