ASE Praha 2009 fotoreport 25

2. listopadu 2009 v 22:53 | spacedaniel |  Z akcí
Tak a je tady ještě pár fotografií . Skoro poslední porce fotomomentek z tohoto setkání. Tedy alespoň co se samotných kosmonautů a astronautů týká.
grupaD01
Čtvrtek 8.10.2009-Praha Dejvice......opět učebna technické university s číslem 209. Po skončení přednášky kosmonauta Malajsie Šukor al Masrie bin Šejch Mustafa , se sešli před posluchači hned tři kosmonauti najednou. Byl to správný moment pro pořízení snímku. A nyní je tady jeden pro Vás. Z leva doprava stojící-Šukor,SoYien,chlapík jehož identifikace mi tak trochu utekla-vrátím se k němu ještě zvlášť., a moderující kosmonaut DVLR/ESA Ewald.
chlapík
Tak tady je tedy "chlapík", o kterém jsem se zmínil a napsal, že se k němu vrátím individuálně. Skutečně identita mi tak trochu ušla. Nicméně.....jak přednášel o kosmickém výzkumu a průmyslu v Arabském světě. Tak tuto přednášku jsme si měli jako posluchači původně poslechnout od zcela jiné osoby. Tou osobou měla být její Výsost Saudsko-Arabský princ a astronaut Al-Saud Sultan Salman Abdul-Aziz . Pro vaší informaci : účast na kosmickém letu a let na palubě amerického raketoplánu STS 51G-Discovery. Princ se tak stal 173. člověkem ve vesmíru. Na snímku vidíte jeho záskok tady na ASE. Řečník na snímku omluvil princovu neúčast a předal pozdravy všem zde posluchačům. Pak následovala přednáška v již uvedeném duchu.
grupex1
Tímto snímkem se vracím k části "sedících "-převážně tzv. Interkosmonautům. Na snímku vespod
kosmonaut Ruska Baturin. Vedle sedí kosmonaut B.Farkas-Maďarský kosmonaut a vedle Bulharský první kosmonaut G.Ivanov. Oba fousatí-budí dojem, že jsou to starší a mladší bratr......:-))
lejčekL
.........................a poslední snímek. Pan Lubor Lejček-taky známá tvář,kterého můžete vidět,slyšet například v Bohdaneči na akci KNParty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama