ASE Praha 2009 fotoreport 24

1. listopadu 2009 v 22:47 | spacedaniel |  Z akcí
chrrrr
Chrrrrrrrr. Ach ten vzduch je hustý teda....větrání žádné,klimatizace funfuje,ale kdy a kdo jí zapne. Víčka jsou stále těžší, hlava se kloní,ale tělo drží.
Vedle A.Alexandrova-bulharského kosmonauta seděl-sedí kosmonaut Balandin. Alexandrov poslouchá a statečně se drží ., ikdyž čas od času se taky očko přivře. Balandin se přece jen nechal "ukolébat"monotónním výkladem přednášejícího. Řekl bych, že už na přednášku přišel nějak unaven, ale co roky přibývají a člověk už tolik nevydží. Tak proč si nezdřímnout,alespon 20,tedy nachvíli, chvilinku. Asi po 10 minmutách byl fit to se musí nechat. Balandin se jen tak hned někde neukáže a je docela těžké jej získat.........Čas od času se však vytratil neznámo kam. Nebyl problém si s ním promluvit a autogram byl ochoten věnovat také. Takže děkuji i Vám pane Balandin. Jsem rád , že jsem vás mohl vidět.

ljachovXa
Připomenu ještě jednou kosmonauta Ljachova. Zadumaný obličej až jako vytesaný do skály. Tady na ASE jsem jej téměř neviděl se usmát. Přesto kliďas na žádost o autogram nikoho neodmítl.
grupaA
Zajímavá skupinka kosmonautů. Hermaszewski,Aksjonov,Farkas a Ivanov. A to prosím v jeden čas,jednom místě a jedné řadě vedle sebe.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama