ASE Praha 2009 fotoreport22

31. října 2009 v 23:32 | spacedaniel |  Ostatní
A jedeme dál. Podívejme se koho zde ještě bylo možné vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši.
Alexandrov Alexandr Pavlovič -ruský kosmonaut. Právě se na něco ptá ve volné diskuzi . A nebylo to poprvé a ani naposled. Měl mnoho dotazů a společně se Savinychem tak trochu znepříjemnovali život svými dotazy na tělo hlavně astronautům. Vše v rámci ASE-stále bylo možné vycítit neustálé soupeření mezi kosmonauty a astronauty, jakoby snad železná opona ani nepadla.......
Crouch Roger Keith -USA astronaut. Tak ten se mi celkem rychle vypařil z dosahu. Později jsem viděl jak sedí asi o tři řady nade mnou. Tak nějak se tam sám po přestávce uklidil. Snad aby jej nikdo neobtěžoval. Prostě chtěl být sám a nerušen. Jeho autogram jsem sice získal,ale jak jsem již nasal z dosahu objektívu ušel. Takže tady je jen jedna trochu nekvalitní fotografie.
Americký astronaut a senátor Jake Garn. Také sleduje a užívá si své přítomnosti na ASE. Nebyl problém se s ním pozdravit a také vyfotografovat. Autogram nebyl také problém.
Tak a tady máte k dispozici jednu ze skupinovek. Hned několik kosmonautů a astronautů pohromadě na jednom místě v jeden moment a jeden čas. Vespod se díváte na Schweickarta,vedle něj sedí Garriott starší,dále Garriott syn. O řadu výše pak sedí na svém místě Bulharský kosmonaut G.Ivanov,vedle něj B.Farkas, dále sedí Aksjonov,málo viditelný Hermaszewski. Vedle Hermaszewského sedí SoYien,Viehbock. Pravou rukou si tvář zakrývá pan V.Remek.
Na podobném snímku můžete identifikovat:
Na spodku a v popředí fotografující Walker,vedle něj sedící Hartsfield,Raightler,Voss,Ross. O řadu výše opět Garriottovi. Na fotografii je možné rozpoznat právě připomínkující v diskuzi kosmonautku jižní Koreje S.Yien a ostatní již také jmenované.
Na této skupinovce jsem zachytil astronauty Garn-Hartsfield(bělovlasá hlava) a P.Melroyová při nějaké diskuzi . To byla ještě přestávka.



 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan H. | 1. listopadu 2009 v 18:20 | Reagovat

Ahoj Dane, na té poslední fotografii není Cady Colemanová ale Pamela Melroyová.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama