ASE Praha 2009 fotoreport 19

29. října 2009 v 22:53 | spacedaniel |  Ostatní
Hloubavý,zamyšlený,pozorný..........kosmonaut Ruské federace Usačev Jurij Vladimírovič . Na vlastní oči kdo jej tady viděl, pak mi dá za pravdu. Na fotografii působí jako statný chlap,ruský bohatýr,ale ve skutečnosti menší,k mé radosti asi jako já :-)). Bodrý chlapík,neostouzel vám odpovědět na co jste se jej zeptali. Rád podepsal co jste mu nabídli......Vzpomínám si jak jsem chtěl získat tady na ASE své dva multisignety. Ostatně o těch bude tady taky řeč. Vybral jsem si fotografii NASA z JPL, na něm je povrch Marsu. A to vám bylo oooooáááá khoroszo da Mars krasnaja planeta. Vše se podtrhlo tím jak jsem mu podal červený CD fix ,protože tam byli jeho kolegové také červeně podepsaní .....oa krasivaja ručka. Na krasivuju planetu krasivuj rucke nado pisat ...da. S úsměvem a rád podepsal, a nezapomněl podat na znamení pozdravu také ruku. Velmi mne to potěšilo a popřál jsem mu také pekný pobyt v republice.
Tady jej vidíte sedět pro změnu vedle dalšího kosmonauta O.Kotova, který se 27.10.2007 vrátil z kosmické služební cesty -z paluby ISS 14S .

A tady ho máte, jak si klíďo píďo volá mobilem já nevím kde. Kosmonaut Ruské federace Kotov Oleg Valerijovič .,452 tý člověk ve vesmíru.......tak jak se Vám líbí,jak se Vám pozdává . Tento člověk byl také řádným ořechem pro mnohé kolegy. Kdo to je....?????Je tu Kotov??? a Kde??? Táááámhle čuč tam je. Teďka sedí vedle usačeva vlevo dole. Také přes něj se valí vlna sběratelská:-)) neznám nikoho koho by odmítl dát mu svůj autogram.Tady sedí Kotov vedle kolegy Vinogradova. Dobře ,ale vidět jak jej to zmáhá. Nedivte se organizátory napadlo pustit klimatizaci až ve čtvrtek odpoledne. Do této doby si zdřímlo mnoho zvučných jmen-i to je lidské :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama