ASE Praha 2009 fotoreport 20

30. října 2009 v 9:46 | spacedaniel |  Ostatní
Savinych Viktor Petrovič -Sovětský kosmonaut,další kosmonaut setkání ASE v Praze. Let na Sojuzu T3.,T13 a TM 5. Chlapík v silných brýlích ,ochotný si s vámi pohovořit a cokoliv podepsat. Mám už pocit , že se tady opakuji. Autogram mi tady na ASE odmítl dát pouze R.Schweickart a V.Brand.
Jeden z tzv. pracovních snímků. Debata mezi několika ruskými kosmonauty. Moment než se usadili a uklidnili v lavicích posluchárny.Vedle pana Leonova vidíte zmíněného kosmonauta Savinycha. Budeme-li pokračovat pak vedle Savinycha je "kousek" Šatalova. Diskutujícími jsou kosmonauti Leonov,Savinych a zcela vespod kosmonaut Alexandrov(rus). O lavici výše snad poznáte kosmonauta Ljachova,který rozmlouvá s Avdějevem-ten zrovna vidět není. Lavice ještě výše-astronauti Fabian-Bobko a Brand. Zajímavé bylo sledovat velmi ,velmi živého Leonova a Alexandrova.
Savinych v rozpoložení zamyšleně sledující výklad přednášky. Jeden z velmi pozorně sledující průběh ASE zde v Dejvicích v úterý a čtvrtek. Tento kosmonaut byl také z nejčastěji dotazující se k jednotlivým tématům přednášek. Měl jsem dojem, že hlavně astronauti USA to tak trochu nelibě nesli. Byl to on, který jim kladl otázky na tělo a tak trochu kritizoval USA národní kosmický program. Dá se také říct, že povětšinou odpověďmi svých USA kolegů byl spokojený .

aaa tady jej máte v akci. Další dotaz na tělo.....a nebude jediný :-))
Chvíle přestávky. Kosmonaut Šatalov a Savinych vedle sebe.

Čtvrteční část ASE moderoval právě sám Savinych. Za chvíli dá slovo USA astronautovi Reightlerovi.
A po příspěvku Reightlera zase Savinych. Tentokrát se schyluje k přednášce kosmonauta Francie Clervoye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama