ASE Praha 2009 fotoreport 17

24. října 2009 v 18:02 | spacedaniel |  Ostatní
Blog se konečně umoudřil a opět pracuje jako hodinky. Lze tedy pokračovat v dalších fotoreportech z ASE2009 Praha.

Jedním z tak trochu zastrčených kosmonautů byl i kosmonaut DVLR/ESA Ewad. Seděl zcela samostatně,bokem a to jen se svým kolegou z nynější práce. Téměř si jej nikdo nevšiml,ale našinec přeci jen ano. A tak se i přes něj přehnla vlna žadatelů o autogram . Sám potěšen, že si jej také někdo všímá, se rád s Vámi i vyfotografoval.
Samotný Ewald měl jediný vstup až ve čtvrtek.


Takže tady máte kosmonauta Ewalda Reinholda. Německého kosmonauta absolvujícího jeden jediný a jak to tak i vypadá poslední kosmický let na palubě kosmické lodě Sojuz TM 25.
Tímto záběrem se vracíme k Polskému kosmonautovi Miroslavu Hermaszewskému. Vždy pozorně sledoval dění kolem dokola, a v obličeji měl zamyšlený výraz filozofa.
Bylo vidět, že si atmosféru setkání kosmonautů a astronautů ASE zde v Praze Dejvicích opravdu vychutnává každým okamžikem. Samotná osoba kosmonauta Hermaszewského je velmi zajímavá i při osobním kontaktu. Tedy pokud trochu času má, rád s vámi podebatuje. Sám mi ukazoval již zmíněnou knížku,která vlastně v období konání ASE vyšla. Byl dokonce ochotný dát mi kontakt na vydavatele. Když jsem mu však řekl, že mám jistého kolegu Waldemara Zwierzchlejskiego....vie pan to kolega i kamrad z Polski.....áááá napevno znam tak znam tej osobe. Bylo ve všem jasno. Byl rád, že knížka má takovou popularitu sotva co vyšla, a už se o ní ví i v sousedním Česku.

Na snímku je zachycen v horní řadě kolega přes kosmonautiku Patrik Kutílek. Dlooooouho jsme se neviděli. Byl jsem rád Patriku, že jsem tě viděl. Ústředním pohledem pak vidíte pečlivě zapisujícího M.Hermaszewského -vlevo. Na pravé straně zase věčně usměvavá a telefonující kosmonautka Jižní Koreje-Yi So-Yeon .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama