ASE Praha 2009 fotoreport 12

17. října 2009 v 19:22 | spacedaniel |  Ostatní
Také v této osobě mladíčka by mnoho lidí nehádalo kosmonauta. A přeci jen to kosmonaut je, tentokrát z exotické země- MALAJSIE. Šukor al Masrie bin Šejch Mustafa ,tak zní celé jeho jméno. Velmi elegantně oblečený ,mladý,sympatický a ochotný kdykoliv cokoliv podepsat. Také souhlasil se společným fotografováním.

Častým jevem bylo sledovat kosmonauty a astronauty jak si "hrají" s telefony. Snímek vlevo. Volají,posílají SMS a nebo brouzdají na internetu. Vyjímkou nebylo ani hraní her-prostě, když je nuda taky je nuda.

Pravý snímek zachycuje kosmonauta Malajsie sedícího u kosmonauta Rakouska F.Viehbocka. Ostatně to byl také kosmonaut chodící výhradně ve svetrech, a ne v saku. Ale zpět k Malajskému kosmonautovi.
Jeho přednáška vedená v angličtině byla shrnutím jeho kosmického letu a přednes záměrů ve směru ekologie . Na svou přednášku si vyslékl své prouškovaného sako, a svého slova se chopil oblečený v nápadné červené košili. Nutno podotknout, že přednáška byla vedená ve spěchu. Není mi známo kam a proč tak spěchal-ale byl to celkem fofr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama