ASE Praha 2009 fotoreport 09

15. října 2009 v 23:22 | spacedaniel |  Z akcí
Zajímavých osobností,jedna lepší jak druhá.....a nebo co osoba-kosmonaut -astronaut to legenda vesmíru.......a já nevím ještě jak ty všechny co zde byli nazvat. Rozhodně představovali zajímavý průřez dějinami letů do vesmíru a tedy pilotované kosmonautiky. Sami jste zde měli možnost vidět na záběrech takovou legengu jakou je například bezesporu A.Leonov....
Nyní tedy další persona-veterán kosmických letů Apollo., resp Sojuz-Apollo a nebo Space Shuttle také. Výčtem Apollo-ASTP.,STS-5.,STS-41B a STS 35. Svým prvním letem se stal 76 člověkem vesmíru.
Tohoto pána jsem měl před odjezdem na ASE velmi dobře zmapovaného-jeho obličej. Přesto jsem byl překvapen hlavně jeho přítomností. Takže na fotografii,kdo tedy bude mít problém a nebo snad nejistotu, pak představuji Vám amerického astronauta Vance DeVoe Branda.
vance01111
Oblečený v ležérním saku,volnější košili. Pravda už to není ten účes,který znáte z fotografií, a zestárla přeci jen tvář. Skutečně se díváte na V.Branda. Také i on měl cca 5-7 dotazů v diskuzi . Stal se "terčem" častého fotografování, a já jsem stejně tak jako ostatní fotografové využil své situace, a snímky si nyní můžete prohlédnout. Nic moc se s přítomnými nebavil a ani poměrně nedával do rozhovoru. Vždy o se přestávce zbalil a odešel za Schweickartem, ale většinou odcházel na kafebreak. Podobně jako Schweickart tak i V.Brand odmítal dát svůj autogram. Pokoušel jsem se asi 3x a vždy mi odmítl. Věděli to také zahraniční sběratelé zde přítomní. Nevím skutečně kdo by tady v úterý a nebo čtvrtek jeho autogram získal. Brand se Schweickartem tady tvořili dvojku notorických nepodepisovačů, zatímco ostatní nebyli proti a vstřícně rozdávali své autogramy. Pokud z mých českých a nebo slovenských kolegů,kteří tady byli dostali autogram Branda a nebo Schweickarta tady na ASE-prosím o jejich kontakt na sebe.
vancetři
Tady je několik pohledů na V.Branda-amerického astronauta.
1
Stále sledující situaci výkladu jednotlivých řečníků ASE kongresu
2
Seděl většinou sám, a nicmoc se s nikým nebavil. Záběr jak si bere své věci a doslova utíká-vytrácí se z učebny na kafebreak
3
Stejná situace jako u snímku s číslem 1. Tentokrát si sedl po přestávce do řady sedadek k K.Bobkovi-USA astronautovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama